Zadzwoń:

+48 698 927 281

Dźwirzyno i okolice

Dźwirzyno i okolice

Dźwirzyno

Plaża

Plaża w Dźwirzynie – zadbana, piaszczysta i szeroka, z wydzielonym strzeżonym latem kąpieliskiem, a od lądu oddzielają ją malownicze wydmy z lasem sosnowym. Plaża strzeżona w Dźwirzynie (w sezonie): przy ul. Leśnej i przy ul. H. Sawickiej. Plaża naturystów: między Grzybowem, a Dźwirzynem.

Port w Dźwirzynie

Port w Dźwirzynie – jezioro Resko Przymorskie połączono z morzem kanałem przy którym usytuowany jest port rybacki oraz przystań. Z przystani można się wybrać w rejs po morzu stateczkiem wycieczkowym.

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. Składa się na nie: Sala sportowa, Siłownia, Salka fitness, Kort tenisowy zewnętrzny, Kort tenisowy na Sali sportowej, Kort tenisowy ze ścianką, Boisko do koszykówki zewnętrzne, Boisko do siatkówki zewnętrzne, Boisko do badmintona, Minigolf.

Szlak rowerowy

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. Rowerem dojechać można m. in. do Kołobrzegu. I nie musisz zabierać rowerów. Można je wypożyczyć na miejscu!

Jezioro Resko Przymorskie

Jezioro Resko Przymorskie. Przy jeziorze znajduje się przystań oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. Resko Przymorskie jest idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania – bogate jest w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze.

Szkółka Windsurfingu

Na terenie przystani windsurfingowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie przy ulicy J. Krasickiego mieści się szkółka windsurfingu. Wyposażona jest w deski firmy Fanatic, żagle Respect, Pro Limit oraz North Sails. Dla miłośników kitesurfingu do dyspozycji latawce North Kiteboarding.

Materiał fimowy

Materiał filmowy pochodzi z Ino Dźwirzyno

Dźwirzyno i okolice

Atrakcje w okolicy

Kołobrzeg

Kołobrzeg jest jedną z popularniejszych miejscowości nad polskim morzem. Z roku na rok przyjeżdża tutaj mnóstwo turystów z Polski i zza granicy. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji tego miasta jest nadmorskie położenie. Ponad to znajduje się tam atrakcyjne molo, latarnia morska, Muzeum Oręża Polskiego i Skansen Morski, Miasto Myszy i wiele innych atrakcji.

Odległość: 14 km

Park rozrywki w Zieleniewie

Położony w Zieleniewie, dzielnicy Kołobrzegu, Park Rozrywki Dziki Zachód jest największym tego typu obiektem w województwie zachodniopomorskim. Na terenie parku znajduje się mnóstwo atrakcji podzielonych tematycznie. W dużej mierze zostały one przygotowane z myślą o rodzicach i ich dzieciach, które uwielbiają przecież zabawy w kowbojów i Indian. Tutaj mają okazję poczuć się tak, jakby faktycznie znalazły się na Dzikim Zachodzie.

Odległość: 13 km

Ogrody Hortulus Spectabilis

Ogrody Hortulus w Dobrzycy to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne z innymi. Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej.

Odległość: 40 km